PSYCHOTERAPIA INTEGRATYWNA
Michał Świeboda

O mnie – psychoterapeuta, psycholog w Poznaniu

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i psychologiem. Prowadzę psychoterapię i pomoc psychologiczną w Poznaniu.

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Intgeratywnej w Krakowie, Studium Terapii Uzależnień w Polsko-Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień oraz liczne szkolenia z zakresu diagnozy, psychoterapii i terapii uzależnień.

Pracę psychoterapeutyczną rozpocząłem 2008 roku w Poradni Leczenia Uzależnień MONAR Poznań gdzie prowadzę terapię uzależnień w ramach NFZ, a od 2010 roku w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Dodatkowo prowadziłem psychoterapię w Poradni Zdrowia Psychicznego w Luboniu, oraz terapię uzależnień w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia na ul. Litewskiej w Poznaniu. Międzyczasie odbywałem zawodowe staże na oddziałach psychiatrycznych w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu, w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu i w ośrodkach terapii uzależnień w Charcicach i Toruniu.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, terapią uzależnień, terapią par, rodzin, psychoterapią grupową, prowadzę warsztaty rozwojowe. Pracuje w podjeściu psychoterapii integratywnej. Swoją pracę poddaje superwizji. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i do Polskiej Federacji Psychoterapii.

Jestem w ciągłym rozwoju osobisto-zawodowym. Uczestniczę w spotkaniach i warsztatach dotyczących swojego rozwoju osobistego, jak i w zawodowych szkoleniach.

Swoją pracę z pacjentami regularnie superwizuję.

 

 

Współpracujący psychoterapeuci, psycholodzy:

Izabella Rzeźniczak

psychoterapeuta pracujący w nurcie analizy transakcyjnej, psycholog, pedagog, specjalista terapii uzależnień

Na co dzień kieruję Ośrodkiem Psychoterapii Poznańska ATmosfera, oraz pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień MONAR w Poznaniu. Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, par, grupowej oraz treningów i warsztatów psychologicznych. Praktykę zawodową prowadzę od 2008 roku.

Wspólnie prowadzimy:

Joanna Rudowska

psychoterapeuta, psycholog, pedagog

Na co dzień pracuję w Centrum Rozwoju i Terapii "Dla Ciebie" oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną, par, rodzinną oraz grupową. Ukończyłem 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz kurs "Otwartego Dialogu" metody terapeutycznej pochodzącej z Finlandii.

Wspólnie prowadzimy:
zobacz również: